VÍTEJTE NA STRÁNCE
ELEKTRONICKÉHO PŘEDZÁPISU
Elektronický předzápis Vám významně urychlí zápis Vašeho dítěte do mateřské školy.
Ještě před termínem řádného zápisu si z pohodlí domova vyplníte elektronickou žádost a tím své dítě předzapíšete do MŠ. Údaje z této žádosti jsou ihned odeslány do účtu MŠ a na Vás je pouze si vyplněnou žádost vytiskout a doručit do MŠ v termínu řádného zápisu.
ZAREGISTRUJTE SE
V pravém horním rohu této stránky klikněte na REGISTRACE. Vyplňte Váš e-mail, na který obdržíte aktivační odkaz, dále si vytvořte heslo pro vstup do Vašeho účtu a klikněte na: ZAREGISTROVAT.
Po odeslání registrace Vám na e-mail dorazí aktivační odkaz, na něj klikněte a tím aktivujte svůj účet. Poté můžete na tomto webu kliknout na: a e-mail a heslem, které jste si zvolili se přihlásíte.
INFORMACE O ELEKTRONICKÉM PŘEDZÁPISU
Elektronický předzápis Vám velmi urychlí a usnadní zápis Vašeho dítěte do mateřské školy.
PODÁNÍ ŽÁDOSTI
OSOBNĚ
V termínu řádného zápisu odevzdejte žádost a případně další dokumenty mateřsské škole. Termín řádného zápisu je vždy uveden na informační stránce mateřské školy v elektronickém předzápise, případně také na webu konkrétní mateřské školy.
Pokud potřebujete podat žádost distanční formou, můžete využít tyto způsoby:
DATOVOU SCHRÁNKOU
Žádost můžete poslat elektronicky přímo do datové schránky školy
E-MAILEM
S uznávaným elektronickým podpisem (nelze jen poslat prostý e-mail!)
POŠTOU
Vyplněnou, vytištěnou a podepsanou žádost odešlete na adresu MŠ.
Sledujte informační stránky mateřské školy. Každá MŠ má uveden způsob sběru žádosti, pokud je jiný, než osobním podáním v MŠ.
CO S SEBOU K ZÁPISU?
Nezapomeňte si vzít s sebou občanský průkaž případně cestovní pasvyplněnou a podepsanou žádost, rodný list dítěte a případně další dokumenty, pokud je MŠ vyžaduje. Jejich tisk je možný po vyplnění žádosti v elektronickém předzápisu. Ve většině případů je mezi dokumenty také potvrzení lékaře, které nechte před konáním termínu řádného zápisu potvrdit a odevzdejte jej spolu s žádostí v mateřské škole. Sledujte také informační stránky mateřské školy. Každá MŠ má uveden způsob sběru žádosti. Věnujte pozornost řádnému termínu odevzdání žádosti. Pokud odevzdáváte žádost distančním způsobem, spolu s dokumenty odevzdejte prostou kopii rodného listu.
Jak na to
1
NAVŠTÍVIT WEB ELEKTRONICKÉHO PŘEDZÁPISU
První krok jste již splnili a přišli jste na web elektronického předzápisu. Druhým krokem je REGISTRACE
2
Registrace do ELEKTRONICKÉHO PŘEDZÁPISU
V pravém horním rohu této stránky klikněte na REGISTRACE. Vyplňte Váš e-mail, na který obdržíte aktivační odkaz, dále si vytvořte heslo pro vstup do Vašeho účtu a klikněte na: ZAREGISTROVAT
3
PŘIHLÁŠENÍ DO ÚČTU ELEKTRONICKÉHO PŘEDZÁPISU
Po odeslání registrace Vám na e-mail dorazí aktivační odkaz, na něj klikněte a tím aktivujte svůj účet. Poté můžete na tomto webu kliknout na: PŘIHLÁŠENÍ a Vaším e-mail a heslem, které jste si zvolili se přihlásíte do svého účtu.
4
Vyhledejte MATEŘSKOU ŠKOLU
V horní části stránky využijte sekci pro vyhledávání mateřských škol a jednoduše zadejte celý nebo částečný název mateřské školy, pro kterou chcete vyplnit elektronickou žádost a kliknutím si tuto MŠ VYBERTE.
5
ELEKTRONICKY SE PŘEDZAPIŠTE DO MŠ
Po vybrání MŠ jste odkázáni na informační stránku o MŠ, kde naleznete kontaktní údaje a také podrobnosti o elektronickém předzápisu a o řádném zápisu. Zde klikněte na: PŘEDZAPSAT DO MŠ a vyplňte elektronickou žádost. Po vyplnění žádosti klikněte na: ODESLAT ŽÁDOST a tím ji odešlete do MŠ.
6
ODEVZDEJTE ŽÁDOST DO MATEŘSKÉ ŠKOLY
Po odeslání žádosti do MŠ Vás program navede na TISK VYPLNĚNÉ ŽÁDOSTI a případně dalších dokumentů. Poslední krokem je veškeré potřebné dokumenty ODEVZDAT DO MŠ.
Přihlášení
Do Vašeho účtu
! Elektronický předzápis již skončil a přihlašování bylo pozastaveno. Pokud jste žádost do MŠ podali, výsledky Vám škola oznámí vyvěšením či zasláním / předáním rozhodnutí do vlastních rukou. !
Váš e-mail:
Heslo:
Zapomněli jste své heslo ? Obnovte si ho zde.
Nemáte založen účet? Založte si jej zde.